logistyka

O nas

Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną z dużym doświadczeniem, która powstała w 2011 roku z ogromem ambicji oraz motywacji do działania. Zajmujemy się transportem międzynarodowym.

Naszym zamiarem jest ciągły rozwój oraz poszerzanie zakresu działalności. Analizujemy zakres oferowanych usług i staramy się szybko reagować zarówno na potrzeby klientów, jak i na szersze trendy rynkowe. Firma ciężko pracuje, aby pozostać w czołówce i dostarczać wysokiej jakości, atrakcyjne rozwiązania dla rosnącej bazy klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać "osobisty kontakt" w przypadku dużych jak i małych klientów.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz analizie potrzeb naszych klientów samochody dostosowane są do ładowania nie tylko tyłem i bokiem ale również górą. Auta prowadzone są  przez naszą własna, wyspecjalizowaną spedycję oraz kierowców z dużym doświadczeniem. Do każdego klienta oraz transportu podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu budujemy trwałe relacje biznesowe z klientami. Zdobywamy uznanie wśród coraz większej ilości przedsiębiorców – co owocuje coraz większą bazą stałych, zadowolonych klientów.

Ci, którzy już raz zdecydowali się na nasze usługi – ponownie korzystają z naszej oferty.

Zatrudniamy ludzi, którzy są zaangażowani i identyfikują się z firmą. Promujemy i rozwijamy talenty w organizacji. Doceniamy każdy wkład naszych pracowników i ich umiejętności. Jesteśmy dla siebie partnerami, jesteśmy różnorodni ale ta różnorodność daje wiedzę i pozwala budować kompleksowe rozwiązania.

transport międzynarodowy

Certyfikowany
spedytor